„I CO TERAZ?” - KONCERT DYPLOMOWY STUDENTÓW WYDZIAŁU SZTUKI UWM W OLSZTYNIE
godz. 17:00
Aula Widowiskowo-Konferencyjna im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie
„I co teraz?” — czas na muzyczne odpowiedzi!
Studenci II stopnia kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej Wydziału Sztuki UWM w Olsztynie zapraszają na swój koncert dyplomowy — wieczór pełen emocji, muzycznych poszukiwań i autorskiej wrażliwości.
🎟 Wstęp wolny!
Na scenie wystąpią:
✨ Klaudia Maślanka
✨ Patrycja Ogórek
✨ Agnieszka Bogdał
✨ Jakub Cellmer
✨ Natalia Zimecka
✨ Jakub Sepetowski
✨ Hanna Reksa*
To będzie spotkanie z młodą energią, pasją i muzyką opowiadającą historie na własnych zasadach. Jeśli cenicie autentyczne emocje i koncerty z charakterem — warto być z nami tego wieczoru.
🎓 Opiekun artystyczny: mgr Łukasz Reks
🎓 Opiekun organizacyjny: dr hab. Grzegorz Lewandowski
Promotorzy: dr hab. Karol Kisiel (prof. UWM), dr hab. Grzegorz Lewandowski, dr hab. Zofia Antes, dr Dominik Jastrzębski
*Koncert Hanny Reksy odbędzie się 20 maja o godz. 17:00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie.
Do zobaczenia!

Wszystkie daty:
- 2026-05-18 17:00
Powered by iCagenda

