CEIIK logo logoue

Kogo usłyszymy 27 czerwca podczas Koncertu Konkursowego 51. Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" 2025?

 Będą to: Milena Frej, zespół Kawa z Mlekiem, Natalia Kowalska, Iga Kozacka. Gabriela Kundziewicz & Marcin Kiełbasa, Wiktoria Miłkowska, Julia Alicja Połynko, Filip Rychcik, Andrzej Śleszyński, Marta „Noemi” Tabęcka, Julia Ukielska.

Jeśli z różnych przyczyn któraś z tych osób nie będzie mogła przed Wami wystąpić, to na tzw. liście rezerwowej po obradach jury są: Marta Pracownik (MartaLea) oraz Blanka Magun

Kierownictwo muzyczne nad konkursem objął ponownie Piotr Banaszek.

Koncertu konkursowego wysłucha jury w składzie: Joanna Kondrat, Basia Raduszkiewicz, Artur Andrus, Olaf Deriglasoff, Piotr Szauer.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy postanowili podzielić się z nami swoją twórczością. Wasze umiłowanie słowa i muzyki to najlepszy dowód na to, że poezja śpiewana ma się świetnie!

 

Po koncercie konkursowym na scenę wkroczy dostojnie Artur Andrus, by wraz z towarzyszącymi Mu muzykami śpiewająco opowiedzieć "O podróżach dalekich i bliskich"

Ach, co to będzie za magiczny wieczór!

 27.06_KONCERT_KONKURSOWY_2025_KONIEC.jpg

 

 

 

 

 

STRONA_DOF._MKIDN.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

TRESC_Z_DOFINANSOWANIA.jpg

 

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31