aulaAula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej przy ul. Kościńskiego 11 w Olsztynie to obiekt należący do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Idealnie pasuje do organizacji spektakli teatralnych, koncertów, prelekcji, projekcji filmowych oraz innych wydarzeń o charakterze kulturalnym. Sala jest przestronna i wyposażona w profesjonalne urządzenia nagłośnieniowe i oświetleniowe. W układzie konferencyjnym jest możliwość podziału na 2 mniejsze, niezależne sale. Każda posiada dedykowane nagłośnienie, oświetlenie i możliwość dowolnego ustawienia miejsc siedzących.

Nad sceną umieszczono reflektory, głośniki i kilka kamer. Ukryta pod akustycznymi ścianami została inteligentna sieć, zapewniająca funkcjonowanie infrastruktury sali koncertowej, kinowej, teatralnej i konferencyjnej. Sala wyposażona jest w system projekcji kinowej i ekran, w równie dobry sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Odtworzona została mechanika sceniczna z kurtynami i innymi elementami teatralnymi. Zapewniona została możliwość tłumaczenia na 3 języki, w tym migowy.

WYPOSAŻENIE AULI (PDF)

Pojemność auli to 414 miejsc siedzących (widownia dzielona według systemu dzielenia auli: fotele w ustawieniu amfiteatralnym i w układzie płaskim). Przy złożonych widowniach sala jest ogromnym parkietem tanecznym.

Nierozłącznie związane z salą wielofunkcyjną są pomieszczenia naprzeciwko sceny (z tyłu widowni) - do sterowania transmisją światła, dźwięku i obrazu.

Za sceną znajdują się dwie niezależne nowoczesne garderoby, winda towarowa oraz osobna klatka schodowa.

Jest osobna sala konferencyjna dla max 20 osób osób z własnym nagłośnieniem i multimediami.

W budynku znajdują się również pomieszczenia biurowe dla obsługi administracyjno-technicznej i pomieszczenia socjalne.

Na parterze usytuowano toalety, hol z szatnią, barem i foyer.

Obok budynku jest parking miejski (w strefie płatnego parkowania). Budynek posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych np. podjazd, winda.

Zadanie pod nazwą „Remont i modernizacja budynku Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych przy ul. Kościńskiego w Olsztynie” było współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 z zakresu osi priorytetowej 4 - Efektywność energetyczna, Działanie 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków, Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych, Schemat A.

Kontakt: tel. 89 513 17 31, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31