Uzupełnienie wyposażenia sali widowiskowej przy ul. Kościńskiego w Olsztynie dla uzyskania pełnej jej funkcjonalności

Uzupełnienie wyposażania sali widowiskowej na potrzeby systemów: dyskusyjnego, multimedialnego i nagłośnienia poprzez zakup i montaż niezbędnego sprzętu i wyposażenia.

Na początku 2021 roku, przed zakończeniem remontu budynku, podjęto decyzję o udoskonaleniu zakresu wyposażenia sali widowiskowej dla poszerzenia możliwości jej funkcjonalności w zakresie funkcjonowania systemów: dyskusyjnego, multimedialnego i nagłośnienia, z uwzględnieniem podziału sali ruchomą ścianą, na dwie sale mniejsze (nazywane roboczo A (część ze sceną) i B). Każda część posiadać będzie niezależny system multimedialny i nagłośnieniowy. Prace te zgodnie z ustaleniami zostały podzielone na dwa etapy:

Etap I - prace instalacyjne i montaż urządzeń niezbędnych do wykonania, dla uzyskania minimalnej funkcjonalności sali. Etap zrealizowany w trakcie prac remontowych i modernizacyjnych sali widowiskowej.

Etap II – stanowiący niniejsze zadanie: uzupełnienie wyposażenia sali widowiskowej, dla uzyskania pełnej jej funkcjonalności.

Realizacja - po zakończeniu remontu sali widowiskowej, polega na uzupełnieniu wyposażania sali widowiskowej na potrzeby systemów: dyskusyjnego, multimedialnego i nagłośnienia poprzez zakup i montaż niezbędnego sprzętu i wyposażenia.

Realizacja zadania obejmie w szczególności następujące zakupy:

- system projekcyjny dla części B sali widowiskowej.

- system transmisji, w tym system transmisji on line, urządzenia wideo.

- uzupełnienie systemu tłumaczeń symultanicznych.

- wyposażenie stanowiska dla tłumacza migowego.

- system zarządzania obradami, spotkaniami, konferencjami itp.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

warmia mazury

Kalendarz wydarzeń

luty 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29