Print

Bing na Żywo – Wielkie Urodziny (3 spektakle)

18-05-2024

Print Kalendarz wydarzeń
Spektakl odbędzie się o godz. 10, 12:30, 15:00 w Auli im. Anny Wasilewskiej przy ul. Kościńskiego 11.
 
Sprzedaż biletów online
Eventim https://www.eventim.pl/campaign/bing-na-zywo/?affiliate=GDW
Ticketmaster https://shops.ticketmasterpartners.com/bing
oraz stacjonarnie w salonach sieci Media Markt
_________________________________________
 
Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz ze swoimi przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!
Premierowy spektakl Bing Na Żywo „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Spektakl został zrealizowany pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach, doskonale dostosowany do ich percepcji. Pojawiają się w nim: Bing, Sula, Coco, Pando, Flop w formie przepięknych, wielkoformatowych lalek, które są na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing Na Żywo to wielka teatralna przygoda, wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja zobaczenia na żywo króliczka Binga i jego przyjaciół!
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada, jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy, jak radzić sobie z emocjami, uczuciami, czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem innych.
Przedstawienie zrealizowała agencja artystyczna Good Walk, która jest autorem spektakli dla dzieci: Strażak Sam Na Żywo czy Tomek i Przyjaciele Na Żywo. W Polsce Bing Na Żywo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu kilku pierwszych tygodni, spektakl obejrzało ponad 15 tys. widzów w 11 miastach. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć spektaklu, warto się pospieszyć, bo bilety w każdym mieście bardzo szybko się wyprzedają, a wiele miast odwiedzimy tylko jeden jedyny raz.
Zapraszamy całe rodziny na pierwsze wspólne wyjście do teatru!
Pamiętajcie: Bing na Żywo – to wielka rzecz!
____________________________________________
Przydatne linki:
Najważniejsze informację dotyczą uczestnictwa w spektaklu:
1. Spektakl jest dedykowany dzieciom już od 18 miesiąca życia! Dzieci, które nie ukończyły 18 miesięcy życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać dokument potwierdzający wiek dziecka (książeczkę zdrowia, dowód osobisty, paszport, akt urodzenia).
2. Wszystkie osoby, które w dniu spektaklu ukończyły 18 miesięcy muszą posiadać swój bilet.
Nie mamy biletów ulgowych.
3. Dzieci nie mogą uczestniczyć samodzielnie w spektaklu.
4. Spektakl trwa 55 minut, nie mamy przerw.
5. W każdym mieście mamy zróżnicowane ceny biletów, są 3 lub 4 strefy cenowe.
6. Nie ma możliwości zwrotu biletów - jeśli obawiacie się sytuacji losowych lub zdrowotnych, to można ubezpieczyć bilety podczas zakupu, wówczas, jeśli nie będziecie mogli przyjść z powodów, które wskazuje ubezpieczyciel, otrzymacie pełny zwrot, tu znajdziecie dokładne informacje https://www.eventim.pl/campaign/insurance
7. Dokonując zakupu biletów online pamiętajcie:
- o możliwości ubezpieczenia biletów od nagłej choroby lub wypadku losowego (nie ma możliwości dokupienia ubezpieczenia po zakupie biletów)
- usłudze PayPo, możecie wydłużyć płatność za bilety o 30 dni lub rozłożyć ją na raty
8. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. W wielu miastach gramy tylko jeden raz!

Kalendarz wydarzeń

maj 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31